Plugins - Loco Translate - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (441 entries)

note: translators: Where %s is any number of strings
en: %s string | %s strings
uk_UA[0]: %s рядок
uk_UA[1]: %s рядки
uk_UA[2]: %s рядків

en: %s word | %s words
uk_UA[0]: %s слово
uk_UA[1]: %s слова
uk_UA[2]: %s слів

en: Update Now
uk_UA: Оновити зараз

note: translators: (1) Name of software, e.g. "WordPress" (2) Version number, e.g. "5.6"
en: Your version of %1$s is very old. We recommend you upgrade to at least v%2$s, but preferably to the latest stable version.
uk_UA: Ваша версія %1$s дуже стара. Рекомендуємо оновити принаймні до v%2$s, але бажано до останньої стабільної версії.

en: PO file saved and MO/JSON files compiled
uk_UA: Файл PO збережено, і файли MO/JSON скомпільовано

en: JSON compilation failed for %s
uk_UA: Помилка компіляції JSON для %s

en: Loco Translate 2.5 adds supports for JSON language pack generation.
uk_UA: Loco Translate 2.5 додає підтримку для генерації мовного пакета JSON.

en: Delete redundant files
uk_UA: Видаліть зайві файли

en: Pretty formatting
uk_UA: Гарне форматування

en: Compiling JSON files
uk_UA: Компіляція JSON файлів

note: translators: This is HTML formatted. (1) placeholder for language code, (2) Example language code
en: Your file must be named as shown above where %1$s is the language code, e.g. %2$s
uk_UA: Ваш файл повинен мати назву, як показано вище, де %1$s - це код мови, наприклад: %2$s

en: Upload PO file
uk_UA: Завантажити PO файл

note: translators: Indicates that POT files are optional, which is not recommended
en: Sync with source when template missing
uk_UA: Синхронізувати з джерелом, якщо шаблон відсутній

en: Syncing PO files
uk_UA: Синхронізація PO файлів

en: Fuzzy matching tolerance
uk_UA: Допуск неточності

en: Info and tutorials
uk_UA: Інформація та навчальні посібники

en: Need a human?
uk_UA: Потрібна людина?

en: Your file is identical to the existing one
uk_UA: Ваш файл ідентичний до існуючого

en: Upload a translation file
uk_UA: Завантажте файл перекладу

en: Upload
uk_UA: Завантажити

en: Upload PO
uk_UA: Завантажити PO

note: Translators: %s will be replaced with the name of a missing POT file
en: Falling back to source extraction because %s is missing
uk_UA: Повернення до вихідного джерела, оскільки %s відсутній

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Restrict locales
uk_UA: Обмеження локалей

en: Translation progress %s%%
uk_UA: Хід перекладу %s%%

en: Keep this translation
uk_UA: Зберегти цей переклад

en: Loading suggestions
uk_UA: Завантаження пропозицій

en: Suggested translations
uk_UA: Запропоновані переклади

en: Use this translation
uk_UA: Використовати цей переклад

[ctx: Editor]
en: Suggest translation
uk_UA: Пропонований переклад

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that opens window for auto-translating
en: Auto
uk_UA: АвтоПереклад

en: %s unique source strings.
uk_UA: %s унікальних вихідних рядків.

en: API region
uk_UA: API регіон

en: API keys
uk_UA: Ключі API

en: API key
uk_UA: Ключ API

en: Important
uk_UA: Важливо

en: See full disclaimer
uk_UA: Дивись повну відмову від відповідальності

en: Auto-translate this file
uk_UA: АвтоПереклад цього файлу

en: Overwrite existing translations
uk_UA: Замінити наявні переклади

en: No translation APIs configured
uk_UA: Не налаштовано API перекладу

en: %s characters will be sent for translation.
uk_UA: %s символів буде надіслано на переклад.

en: Nothing needed updating
uk_UA: Нема потреби в оновленні

en: %s string updated | %s strings updated
uk_UA[0]: %s рядок оновлено
uk_UA[1]: %s рядки оновлено
uk_UA[2]: %s рядків оновлено

[ctx: Editor]
en: Toggle Fuzzy
uk_UA: Позначити як "неточний" (перевірити/уточнити)

en: Third party services are subject to their own terms of use and may incur costs from the provider
uk_UA: Послуги третіх сторін регулюються їхніми власними умовами використання та можуть нести витрати від їх постачальника

en: Mark new translations as Fuzzy
uk_UA: Позначити нові переклади як НЕТОЧНІ

en: Add automatic translation services in the plugin settings.
uk_UA: Додайте послуги автоматичного перекладу до налаштування плагіна.

en: %s string marked Fuzzy | %s strings marked Fuzzy
uk_UA[0]: %s рядок із позначкою Неточний
uk_UA[1]: %s рядки із позначкою Неточний
uk_UA[2]: %s рядків із позначкою Неточний

en: Strings up to date with %s
uk_UA: Рядки оновлено з %s

en: %1$s string translated via %2$s | %1$s strings translated via %2$s
uk_UA[0]: %1$s рядок перекладено через %2$s
uk_UA[1]: %1$s рядки перекладено через %2$s
uk_UA[2]: %1$s рядків перекладено через %2$s

en: Suggestion
uk_UA: Пропозиція

en: Enter a new location for this file
uk_UA: Ввести нове розміщення для цього файла

en: Editing of POT (template) files
uk_UA: Редагування файлів POT (шаблонів)

en: Confirm relocation
uk_UA: Підтвердити перміщення

en: Choose a new location for these translations
uk_UA: Оберіть нове місце для цих перекладів

en: The following file will be moved/renamed to the new location: | The following files will be moved/renamed to the new location:
uk_UA[0]: Наступний файл буде переміщено/перейменовано до нового розташування:
uk_UA[1]: Наступні файли буде переміщено/перейменовано до нового розташування:
uk_UA[2]: Наступні файли буде переміщено/перейменовано до нового розташування:

en: Modification of POT (template) files is disallowed by the plugin settings
uk_UA: Зміна файлів POT (шаблону) заборонена налаштуваннями плагіна

en: You can use existing translations as a template using the Copy feature.
uk_UA: Ви можете використовувати існуючі переклади - як шаблон за допомогою функції Копіювати.

note: translators: Warning when POT file is opened in the file editor. It can be disabled in settings.
en: This is NOT a translation file. Manual editing of source strings is not recommended.
uk_UA: Це НЕ файл перекладу. Ручне редагувння вихідних рядків не рекомендується.

en: This plugin doesn't have its own translation files, but can be translated in the default text domain
uk_UA: Цей плагін не має власних файлів перекладу, але може бути перекладений в текст за замовчуванням

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Enable Ajax file uploads
uk_UA: Увімкнути завантаження файлів Ajax

en: Move %s
uk_UA: Перемістити %s

en: Move files
uk_UA: Перемістити файли

en: This move operation requires permission
uk_UA: Ця операція переміщення потребує дозволу

en: Parent directory isn't writable
uk_UA: Батьківська директорія не доступна для запису

en: This directory is managed by WordPress. Removed files may be restored during updates
uk_UA: Ця директорія управляється за допомогою WordPress. Видалені файли можуть бути відновлені під час оновлення

en: Relocate
uk_UA: Перемістити

en: Access to this file is blocked for security reasons
uk_UA: Доступ до цього файлу заблоковано з міркувань безпеки

en: File access disallowed
uk_UA: Доступ до файлу заборонено

en: View template
uk_UA: Переглянути шаблон

en: Install manually
uk_UA: Встановити вручну

en: A newer version of Loco Translate is available for download
uk_UA: Нова версія Loco Translate доступна для завантаження.

en: File is protected by the bundle configuration
uk_UA: Файл захищений конфігурацією пакету

en: Read only
uk_UA: Тільки для читання

en: Official plugin page
uk_UA: Офіційна сторінка плагіну

en: Assign template
uk_UA: Призначити шаблон

en: Scan JavaScript files with extensions:
uk_UA: Сканувати JavaScript файли з розширеннями:

[ctx: Editor]
en: Translated
uk_UA: Перекладено

[ctx: Editor]
en: Untranslated
uk_UA: Не перекладено

en: Administrators and auditors may wish to review Loco's <a href="%s">plugin privacy notice</a>.
uk_UA: Адміністратори та аудитори можуть переглянути <a href="%s">повідомлення про конфіденційність</a> плагіна Loco.

en: This plugin doesn't collect any data from public website visitors.
uk_UA: Цей плагін не збирає ніяких даних про відвідувачів сайту.

en: View
uk_UA: Перегляд

en: Your admin language is %s.
uk_UA: Мова вашого адміністратора %s.

en: The language of this site is %s.
uk_UA: Мова цього сайту %s.

en: Site language
uk_UA: Мова сайту

en: Locale code
uk_UA: Код мови

en: Locale name
uk_UA: Назва мови

en: Files in this location can be modified or deleted by WordPress automatic updates
uk_UA: Розміщені тут файли можуть бути змінені або видалені при автоматичному оновленні WordPress

en: WordPress updates
uk_UA: Оновлення WordPress

en: File size
uk_UA: Розмір файлу

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
uk_UA: Наступна

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
uk_UA: Попередня

en: No files found for this language
uk_UA: Не знайдено файлів для цієї мови

en: File backups are disabled in your plugin settings
uk_UA: Резервне копіювання файлів вимкнено в налаштуваннях плагіна

en: Backup files will be written when you save translations from Loco Translate editor
uk_UA: Резервні копії файлів будуть записуватись при збереженні перекладів через редактор Loco Translate

en: No previous file revisions
uk_UA: Немає попередніх редакцій файлів

en: Files found
uk_UA: Файлів знайдено

en: Disallow
uk_UA: Заборонити

en: Allow (with warning)
uk_UA: Дозволити (із попередженням)

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Modification of installed files
uk_UA: Модифікація встановлених файлів

en: Save credentials in session
uk_UA: Зберегти повноваження в сесії

en: File system access
uk_UA: Доступ до файлової системи

en: Click "Connect" to authenticate with the server
uk_UA: Натисніть "Підключити" для автентифікації на сервері

note: translators: Page title for installed languages page
en: Languages &lsaquo; Loco
uk_UA: Мови &lsaquo; Loco

en: Languages
uk_UA: Мови

en: Modification of installed files is disallowed by the plugin settings
uk_UA: Зміна встановлених файлів заборонена налаштуваннями плагіна

note: translators: Where %s is a file name
en: Revisions are identical, you can delete %s
uk_UA: Редакції ідентичні, ви можете видалити %s

note: translators: Where %s is the name of the invalid POT file
en: Translation template is invalid (%s)
uk_UA: Шаблон перекладу невірний (%s)

en: Restore %s
uk_UA: Відновити %s

en: File restored
uk_UA: Файл відновлено

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: See all core translations
uk_UA: Переглянути всі основні переклади

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: No core translation files are installed for this language
uk_UA: Для цієї мови не встановлені основні файли перекладу

en: Changes to this file may be overwritten or deleted when you update WordPress
uk_UA: Зміни в цьому файлі можуть бути перезаписані або видалені при оновленні WordPress

en: This directory is managed by WordPress, be careful what you delete
uk_UA: Ця директорія управляється WordPress, будьте обережні при видаленні

en: This file may be overwritten or deleted when you update WordPress
uk_UA: Цей файл може бути перезаписаний або видалений при оновленні WordPress

en: Saving this file requires permission
uk_UA: Збереження цього файлу потребує дозволу

en: Deleting this file requires permission
uk_UA: Видалення цього файлу потребує дозволу

en: Creating this file requires permission
uk_UA: Створення цього файлу потребує дозволу

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for zero quantity
en: Zero
uk_UA: Нуль

en: What's this?
uk_UA: Що це?

en: See FAQ
uk_UA: Дивитись FAQ

en: Child theme declares the same Text Domain as the parent theme
uk_UA: Дочірня тема оголошує той самий текст домену, що й батьківська тема

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Few
uk_UA: Декілька

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Two
uk_UA: Два

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for languages that have no plurals
en: All forms
uk_UA: Всі форми

en: Maximum line length (zero disables wrapping)
uk_UA: Максимальна довжина рядка (нуль вимикає пакування)

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: largest is %s
uk_UA: найбільший %s

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category used in some multi-plural languages
en: Many
uk_UA: Багато

[ctx: Plural category]
note: Translators: Plural category for singular quantity
en: One
uk_UA: Один

[ctx: Plural category]
note: Translators: General plural category not covered by other forms
en: Other
uk_UA: 0, 5, 6

en: You're running a development snapshot of Loco Translate
uk_UA: Ви використовуєте знімок розробника Loco Translate

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to bundled plugin or theme translation files - i.e. those supplied by the author
en: Author
uk_UA: Автор

en: Available languages
uk_UA: Доступні мови

en: Author details
uk_UA: Деталі про автора

[ctx: Editor]
en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Create template
uk_UA: Створити шаблон

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Error
uk_UA: Помилка

note: translators: text field placeholder
en: Filter...
uk_UA: Фільтр...

note: Translators: button for removing a string when manually editing a POT file
en: Help
uk_UA: Допомога

en: Home
uk_UA: Головна

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Language
uk_UA: Мова

en: No language selected
uk_UA: Не вибрано мову

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Themes
uk_UA: Теми

en: Translate plugins
uk_UA: Переклад плагінів

en: Translate themes
uk_UA: Переклад тем

note: Description of the plugin
en: Translate themes and plugins directly in WordPress
uk_UA: Переклад тем і плагінів безпосередньо у WordPress

en: Translation progress
uk_UA: Прогрес перекладу

en: Unknown author
uk_UA: Невідомий автор

en: Version
uk_UA: Версія

en: Version %s
uk_UA: Версія %s

en: See all plugins
uk_UA: Переглянути всі плагіни

en: See all themes
uk_UA: Переглянути всі теми

en: Active theme:
uk_UA: Активна тема:

en: Running plugins:
uk_UA: Активні плагіни:

en: These plugins have recently loaded translation files into the admin area
uk_UA: Файли перекладів цих плагінів недавно завантажили в панель адміністратора

en: Translations have been recently modified in the following bundles
uk_UA: Переклади були нещодавно змінені в наступних пакетах

en: Recently updated:
uk_UA: Нещодавно оновлені:

en: Sets
uk_UA: Набори

en: Bundle name
uk_UA: Назва пакету

en: About templates
uk_UA: Про шаблони

en: This bundle doesn't define a translations template file
uk_UA: Для цього пакета не визначено файл шаблону перекладу

en: This bundle's template file doesn't exist yet. We recommend you create it before adding languages
uk_UA: Файл шаблону цього пакету ще не існує. Ми рекомендуємо створити його перед додаванням мов

en: Template missing
uk_UA: Шаблон відсутній

note: Translators: Where %s is the size of a file
en: %s on disk
uk_UA: %s на диску

en: Source files to scan:
uk_UA: Вихідні файли для сканування:

en: Start translating
uk_UA: Почати переклад

en: Use this file as template when running Sync
uk_UA: Використовувати "%s" в якості шаблону при синхронізації

en: Just copy English source strings
uk_UA: Скопіювати тільки вихідні рядки англійською

en: Copy target translations from "%s"
uk_UA: Копіювати цільові переклади з "%s"

en: Template options
uk_UA: Параметри шаблону

en: Choose a location
uk_UA: Виберіть розміщення

en: Custom language
uk_UA: Користувацька мова

en: Installed languages
uk_UA: Встановлені мови

en: WordPress language
uk_UA: Мова WordPress

en: Create template instead
uk_UA: Створити замість цього шаблон

en: You're creating translations directly from source code
uk_UA: Ви створюєте переклад безпосередньо з вихідного коду

en: Getting help with Loco Translate
uk_UA: Отримати допомогу з Loco Translate

en: Full documentation
uk_UA: Повна документація

en: User options apply to your WordPress login, across all sites
uk_UA: Параметри застосовуються до вашого логіну WordPress на всіх сайтах

en: Site options apply to all users of Loco Translate across the current site
uk_UA: Параметри сайту застосовуються до всіх користувачів Loco Translate на поточному сайті

en: For more information:
uk_UA: Більше інформації:

en: File is in binary MO format
uk_UA: Файл знаходиться в двійковому форматі MO

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To create new files here you'll have to connect to the remote file system, or make the directory writeable by %s
uk_UA: Для створення нових файлів необхідно підключитися до віддаленої файлової системи або зробити каталог доступним для запису %s

en: This directory can't be written to directly by the web server
uk_UA: Ця директорія не може бути записана безпосередньо веб-сервером

en: Note that the file may not be deletable due to additional ownership permissions
uk_UA: Зверніть увагу, що файл не може бути видалений через додаткові дозволи власника

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: The containing directory is writeable by %s, so you can add new files in the same location
uk_UA: Зазначена директорія доступна для запису %s, тому ви можете додавати нові файли в тому ж місці

en: Directory is writeable
uk_UA: Директорія доступна для запису

note: Translators: "either" meaning that the file itself can't exist without a containing directory
en: The containing directory for this file doesn't exist either
uk_UA: Директорія, що містить цей файл, не існує

en: Directory doesn't exist
uk_UA: Директорія не існує

note: Translators: Where %s is the name (or number) of an operating system user
en: To make changes you'll have to connect to the remote file system, or make the file writeable by %s
uk_UA: Для внесення змін необхідно підключитися до віддаленої файлової системи або зробити файл доступним для запису %s

en: This file can't be updated directly by the web server
uk_UA: Цей файл не може бути оновлений безпосередньо веб-сервером

en: You can update these translations directly from the editor to the file system
uk_UA: Ви можете оновити ці переклади безпосередньо з редактора в файлову систему

note: Translators: Where %s is the type of file, e.g. "po"
en: %s file is writeable
uk_UA: Файл %s доступний для запису

en: File doesn't exist
uk_UA: Файл не існує

en: Missing template
uk_UA: Відсутній шаблон

en: Out of sync with template
uk_UA: Не синхронізовано з шаблоном

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has the same source strings as "%s"
uk_UA: Файл PO має ті ж вихідні рядки, що й "%s"

note: Translators: Where %s is the name of a template file
en: PO file has different source strings to "%s". Try running Sync before making any changes.
uk_UA: Файл PO має різні вихідні рядки для "%s". Спробуйте, запустити синхронізацію перед внесенням змін.

en: In sync with template
uk_UA: Синхронізовано з шаблоном

en: We can't find the binary MO file that belongs with these translations
uk_UA: Ми не можемо знайти двійковий файл MO, який належить цим перекладам

en: Binary file missing
uk_UA: Двійковий файл відсутній

en: Unexpected file type
uk_UA: Неочікуваний тип файлу

en: We can't find the original PO file from which this was compiled
uk_UA: Ми не можемо знайти оригінальний PO файл, з якого це було скомпільовано

en: PO file missing
uk_UA: Файл PO відсутній

en: Compiled translations
uk_UA: Компіляції перекладів

en: Last translation
uk_UA: Останній переклад

en: File modified
uk_UA: Файл змінено

en: File not found
uk_UA: Файл не знайдено

en: About the Tokenizer
uk_UA: Про Tokenizer

en: File is a directory
uk_UA: Файл насправді директорія

en: You're running the latest version of Loco Translate
uk_UA: Ви використовуєте останню версію Loco Translate

en: Upgrade to %s
uk_UA: Оновити до %s

en: Not recommended
uk_UA: Не рекомендовано

en: Saving PO/POT files
uk_UA: Збереження файлів PO/POT

en: Skip PHP files larger than:
uk_UA: Пропустити PHP файли розміром більше:

en: Translator credit
uk_UA: Автор перекладу

en: Connect
uk_UA: З’єднати

en: Add UTF-8 byte order mark
uk_UA: Додати позначку порядку байта UTF-8

note: Translators: When a file or folder cannot be modified due to filesystem permissions
en: Write protected
uk_UA: Захищено від запису

en: This bundle isn't automatically compatible and requires configuring before you can use all the functions of Loco Translate
uk_UA: Цей пакет не має автоматичної настройки і потрібна ручна настройка для використання всіх функцій Loco Translate

en: unconfigured
uk_UA: не налаштовано

en: Extracting strings
uk_UA: Вилучення рядків

en: Strings will be extracted to:
uk_UA: Рядки будуть вилучені до:

en: Last extracted
uk_UA: Останнє вилучення

en: These translations are not linked to a POT file. Sync operations will extract strings directly from source code.
uk_UA: Ці переклади не пов'язані з файлом POT. Синхронізація вилучить рядки безпосередньо з вихідного коду.

en: Configured domain has no extractable strings | %u configured domains have no extractable strings
uk_UA[0]: Налаштований домен не має рядків для вилучення
uk_UA[1]: %u налаштованих домена не мають рядків для вилучення
uk_UA[2]: %u налаштованих доменів не мають рядків для вилучення

en: This bundle isn't fully configured, so we don't know what the following files are for
uk_UA: Цей пакет налаштований не повністю, тому ми не знаємо, для чого призначені наступні файли

note: Translators: %s is a URL. Keep the <a> tag intact
en: Click the <a href="%s">setup</a> tab to complete the bundle configuration
uk_UA: Натисніть вкладку <a href="%s">налаштування</a> для завершення налаштування пакета

en: Additional files found
uk_UA: Знайдено додаткові файли

en: If you have trouble translating this bundle, consider asking the author for help
uk_UA: Якщо у вас виникли проблеми з перекладом цього пакету, зверніться за допомогою до автора

en: This bundle's configuration is saved in the WordPress database
uk_UA: Налаштування цього пакету збережено в базі даних WordPress

en: Bundle configuration saved
uk_UA: Налаштування пакету збережено

en: This bundle's configuration has been automatically detected, but isn't fully complete
uk_UA: Налаштування цього пакету було виявлена автоматично, але не повністю завершено

en: Partially configured bundle
uk_UA: Частково налаштований пакет

en: This bundle isn't set up for translation in a way we understand
uk_UA: Цей пакет незрозуміло налаштований для перекладу

en: Unconfigured bundle
uk_UA: Не налаштований пакет

en: This bundle's configuration has been automatically detected and seems to be fully compatible
uk_UA: Налаштування цього пакету були автоматично виявлені і, здається, повністю сумісні

en: Get help with this
uk_UA: Отримати допомогу

en: It needs configuring before you can do any translations
uk_UA: Необхідно налаштувати перед тим, як виконувати переклад

en: Advanced configuration
uk_UA: Розширені налаштування

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Advanced tab
uk_UA: Вкладка Додатково

en: You can make changes in the Advanced tab if you need to override the current settings
uk_UA: Ви можете внести зміни на вкладці Додатково, якщо потрібно змінити поточні налаштування

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

en: Plugin not found: %s
uk_UA: Плагін не знайдено: %s

note: translators: Page title for plugin translations
en: Plugin translations &lsaquo; Loco
uk_UA: Переклади плагінів &lsaquo; Loco

en: New language
uk_UA: Нова мова

en: New translations template for "%s"
uk_UA: Новий шаблон перекладу для "%s"

en: New template
uk_UA: Новий шаблон

en: New template file
uk_UA: Новий шаблон файлу

en: Initializing new translations in unknown set
uk_UA: Ініціалізація нових перекладів у невідомому наборі

en: Initializing new translations in "%s"
uk_UA: Ініціалізація нових перекладів у "%s"

en: Overview
uk_UA: Огляд

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Set up %s
uk_UA: Налаштувати %s

en: Setup
uk_UA: Налаштування

en: Bundle setup
uk_UA: Налаштування пакету

en: Setup tab
uk_UA: Вкладка Налаштування

en: Text domain
uk_UA: Текстовий домен

en: Text Domain cannot be empty
uk_UA: Текстовий домен не може бути порожнім

note: Translators: Help tip for "File prefix" field in advanced bundle config
en: Usually the same as the text domain, but don't leave blank unless you mean to
uk_UA: Зазвичай такий же як і текстовий домен, але не залишайте його порожнім, якщо вам це дійсно не потрібно

en: Skip template
uk_UA: Пропустити шаблон

en: Project name
uk_UA: Назва проекту

en: File prefix
uk_UA: Префікс файлу

en: Domain path
uk_UA: Шлях домену

en: Source file paths
uk_UA: Шляхи вихідного файлу

en: Blocked paths
uk_UA: Заблоковані шляхи

en: Scan PHP files with extensions:
uk_UA: Сканувати PHP файли з розширеннями:

en: Site options
uk_UA: Параметри сайту

en: Visit official site
uk_UA: Відвідати офіційний сайт

en: Bundle auto-configured
uk_UA: Пакет автоматично налаштовано

en: This bundle's configuration is built into Loco
uk_UA: Налаштування цього пакету вбудовано в Loco

en: User options
uk_UA: Параметри користувача

note: translators: where %s is a plugin or theme
en: Configure %s
uk_UA: Налаштувати %s

en: Debug
uk_UA: Налагодження

note: translators: Author credit: "<product>" <version> by <author>
en: "%s" %s by %s
uk_UA: "%s" %s від %s

en: This bundle's configuration is provided by the author
uk_UA: Налаштування цього пакету надані автором

en: Official configuration
uk_UA: Офіційна конфігурація

en: Locked
uk_UA: Заблоковано

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete %s
uk_UA: Видалити %s

en: Failed to delete %s
uk_UA: Не вдалося видалити %s

en: MO file exists for this language already. Delete it first
uk_UA: Файл MO вже існує для цієї мови. Спочатку видаліть його

en: File deleted | %u files deleted
uk_UA[0]: Файл видалено
uk_UA[1]: %u файли видалено
uk_UA[2]: %u файлів видалено

en: Edit template
uk_UA: Редагувати шаблон

[ctx: User role]
en: Translator
uk_UA: Перекладач

note: translators: Page title for theme translations
en: Theme translations &lsaquo; Loco
uk_UA: Переклади тем &lsaquo; Loco

[ctx: Editor]
en: Translation
uk_UA: Переклад

[ctx: Editor]
en: Translation not loaded
uk_UA: Переклад не завантажено

[ctx: Editor]
en: %s translation
uk_UA: %s переклад

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Warning
uk_UA: Увага

en: File info
uk_UA: Інформація файлу

note: Translators: change "en" in the URL to your language if it's available at https://www.php.net/docs.php
en: Loco requires the <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer extension</a> to scan PHP source code for translatable strings
uk_UA: Loco потребує розширення <a href="http://php.net/manual/en/book.tokenizer.php" target="_blank">Tokenizer</a> для сканування вихідного коду PHP на наявність рядків, що перекладаються

note: Translators: Help tip for "Text domain" field in advanced bundle config
en: The namespace into which WordPress will load translated strings
uk_UA: Простір імен, в який WordPress буде завантажувати перекладені рядки

[ctx: Editor]
en: Context not loaded
uk_UA: Контекст не завантажено

[ctx: Editor]
en: Source text not loaded
uk_UA: Текст джерела не завантажено

[ctx: Editor]
en: Plural
uk_UA: Множина

[ctx: Editor]
en: Context
uk_UA: Контекст

en: Notice
uk_UA: Примітка

[ctx: Editor]
en: Source text
uk_UA: Вихідний текст

en: Server returned invalid data
uk_UA: Сервер повернув невірні дані

en: Provide the following text when reporting a problem
uk_UA: Введіть наступний текст при відправці повідомлення про проблему

en: Nothing matches the text filter
uk_UA: Нічого не відповідає текстовому фільтру

en: No translations found for "%s"
uk_UA: Не знайдено перекладів для "%s"

en: Download action not found
uk_UA: Дію завантаження не знайдено

en: Ajax route not found: "%s"
uk_UA: Ajax маршрут не знайдено: "%s"

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

[ctx: Editor]
note: Translators: button for adding a new string when manually editing a POT file
en: Add
uk_UA: Додати

en: Add set
uk_UA: Додати набір

en: Translations don't match template. Run sync to update from %s
uk_UA: Переклади не відповідають шаблону. Запустіть синхронізацію для оновлення з %s

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that runs in-editor sync/operation
en: Sync
uk_UA: Синхронізація

en: Are you sure you want to <strong>permanently</strong> delete the following file?
uk_UA: Ви впевнені що хочете <strong>назавжди</strong> видалити цей файл?

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити назавжди

en: You can still translate any bundle that has a <a href="%s" target="_blank">template</a>
uk_UA: Ви можете перекладати будь-який пакет, який має <a href="%s" target="_blank">шаблон</a>

en: Either this file is missing or the server doesn't have permission to access it
uk_UA: Цей файл відсутній або сервер не має дозволу на доступ до нього

en: This page was expecting a file, but the path is actually a directory
uk_UA: Сторінка очікувала отримати файл, але шлях насправді є директорія

en: Allow full access to these roles
uk_UA: Дозволити повний доступ для ролей

en: Grant access to roles
uk_UA: Надати доступ для ролей

en: If you've been given a configuration file by a developer, paste the XML code here
uk_UA: Якщо ви отримали файл налаштування від розробника, вставте код XML сюди

note: Translators: Help tip for "Project name" field in advanced bundle config
en: Descriptive name for this set of translatable strings
uk_UA: Змістовне ім'я для набору рядків, що перекладаються

en: XML setup
uk_UA: Налаштування XML

en: We have a database of non-standard bundle configurations.
    If we know your bundle, we'll configure it for you automatically
uk_UA: У нас є база даних нестандартних налаштувань пакету.
    Якщо ми впізнаємо ваш пакет, то налаштуємо його для вас автоматично.

en: Check config repository
uk_UA: Перевірка сховища налаштувань

en: Parent theme
uk_UA: Батьківська тема

en: Folder
uk_UA: Папка

[ctx: Editor]
note: Translators: button for removing a string when manually editing a POT file
en: Remove
uk_UA: Видалити

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that reloads current screen
en: Revert
uk_UA: Повернути

en: The WordPress Team
uk_UA: Команда WordPress

en: %s ago
uk_UA: %s тому

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that saves translations to disk
en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Failed to save file
uk_UA: Не вдалося зберегти файл

en: PO file saved and MO file compiled
uk_UA: Файл PO збережено, файл MO скомпільовано

en: compiled
uk_UA: скомпільовано

en: PO file saved, but MO file compilation failed
uk_UA: Файл PO збережено, але не вдалося скомпілювати файл MO

en: Failed to create backup file in "%s". Check file permissions or disable backups
uk_UA: Не вдалося створити файл резервної копії в "%s". Перевірте права доступу до файлу або вимкніть створення резервних копій

en: This information is for developers to find problems in the bundle setup
uk_UA: Ця інформація призначена розробникам для пошуку проблем в налаштуванні пакета

note: Translators: Help tip for "Blocked paths" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that will never be searched for files
uk_UA: Папки пакета, в яких не буде здійснюватись пошук файлів

note: Translators: Help tip for "Source file paths" field in advanced bundle config
en: Files and folders within the bundle that contain localized PHP code
uk_UA: Файли та папки пакета, що містять локалізований код PHP

note: Translators: Help tip for "Domain path" field in advanced bundle config
en: Folders within the bundle that contain author-supplied translations
uk_UA: Папки в пакеті, які містять переклади автора

en: Exclude
uk_UA: Виключити

en: Include
uk_UA: Включити

note: Translators: Help tip for "Template file" field in advanced bundle config
en: Relative path from bundle root to the official POT file
uk_UA: Відносний шлях від кореневої папки пакета до офіційного POT файлу

en: Go to WordPress Core
uk_UA: Перейти до ядра WordPress

en: "Hello Dolly" is part of the WordPress core
uk_UA: "Hello Dolly" є частиною ядра WordPress

en: WordPress Core
uk_UA: Ядро WordPress

en: WordPress core
uk_UA: Ядро WordPress

en: Loco interrupted by output from %s:%u
uk_UA: Loco перервав виведення інформації з %s:%u

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk_UA: У Вас недостатньо повноважень для доступу до цієї сторінки.

en: Download controller returned empty output
uk_UA: Контролер завантаження повернув порожній результат

en: Ajax controller returned empty JSON
uk_UA: Ajax контролер повернув порожній JSON

note: translators: Page title for core WordPress translations
en: Core translations &lsaquo; Loco
uk_UA: Переклади ядра &lsaquo; Loco

en: Loco Translate is powered by
uk_UA: Loco Translate за підтримки

en: Help & support
uk_UA: Допомога та підтримка

[ctx: Editor]
note: Translators: Button for downloading a PO, MO or POT file
en: Download
uk_UA: Завантажити

note: translators: %1$s is the file name, %2$s is the bundle name
en: Editing %1$s in %2$s
uk_UA: Редагування %1$s в %2$s

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in Loco's custom/protected directory
en: Custom
uk_UA: Користувацький

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to translation files in an alternative location that isn't Author, System or Custom.
en: Other
uk_UA: Інший

[ctx: File location]
note: Translators: Refers to system-installed translation files - i.e. those under WP_LANG_DIR
en: System
uk_UA: Системний

en: "%s" is a directory, not a file
uk_UA: "%s" це директорія, а не файл

en: Failed to copy %s to %s
uk_UA: Не вдалося скопіювати %s в %s

en: Refusing to copy over an existing file
uk_UA: Відмова від копіювання існуючого файлу

en: Failed to chmod %s
uk_UA: Не вдалося змінити права в %s

en: Failed to create directory
uk_UA: Не вдалося створити директорію

en: File modification is disallowed by your WordPress config
uk_UA: Зміна файлу заборонена вашими налаштуваннями WordPress

en: Failed to build directory path
uk_UA: Не вдалося створити шлях до директорії

en: Permission denied to update file
uk_UA: Оновлення файлу заборонено

en: Failed to connect to remote server
uk_UA: Не вдалося підключитися до віддаленого сервера

en: XML supplied is empty
uk_UA: Наданий XML порожній

note: translators: used when user name of web server process is unknown
en: the web server
uk_UA: веб-сервер

en: %s already exists in this folder
uk_UA: %s вже існує в цій папці

en: Template file created
uk_UA: Файл шаблону створено

en: Connected to remote file system
uk_UA: Підключено до віддаленої файлової системи

en: Template file already exists
uk_UA: Файл шаблону вже існує

en: File does not have a valid header
uk_UA: Файл не має дійсного заголовка

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles invisible characters
en: Toggle invisibles
uk_UA: Невидимі символи

[ctx: Editor]
note: Translators: Button that toggles between "code" and regular text editing modes
en: Toggle code view
uk_UA: Перемкнути на перегляд коду

en: Super Admin
uk_UA: Супер Адмін

en: System diagnostics
uk_UA: Діагностика системи

en: Bundle diagnostics
uk_UA: Діагностика пакета

en: Invalid locale
uk_UA: Невірна мова

en: Loco Translate requires the "%s" PHP extension. Ask your hosting provider to install it
uk_UA: Loco потребує розширення PHP "%s". Попросіть вашого хостинг-провайдера встановити його

en: Check console output for debugging information
uk_UA: Перевірте виведення консолі для налагодження інформації

note: translators: Error thrown when attempting to parse a file that is not PO, POT or MO
en: %s is not a Gettext file
uk_UA: %s несумісний з форматом Gettext

en: XML parse error
uk_UA: Помилка розбирання XML

en: Language header is "%s" but file name contains "%s"
uk_UA: Заголовок мови "%s", але ім'я файлу містить "%s"

en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

note: translators: relative time when something happened in the last 30 seconds
en: Just now
uk_UA: Прямо зараз

note: Translators: Help tip for "Domain path" field in advanced bundle config Translators: Help tip for "Source file paths" field in advanced bundle config Translators: Help tip for "Blocked paths" field in advanced bundle config
en: no wildcards
uk_UA: без шаблонів підстановки

en: Welcome to Loco Translate
uk_UA: Ласкаво просимо в Loco Translate

en: Edit config
uk_UA: Редагувати конфіг

en: Load config
uk_UA: Завантажити конфіг

en: Import config from XML
uk_UA: Імпортувати конфіг з XML

en: OK, Load this config
uk_UA: OK, Завантажити цей конфіг

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Find config
uk_UA: Знайти конфіг

en: Last modified
uk_UA: Остання зміна

en: Reset config
uk_UA: Скинути конфіг

en: Save config
uk_UA: Зберегти конфіг

en: Plugin settings
uk_UA: Налаштування плагіну

en: Configuration reset
uk_UA: Скинути конфігурацію

en: Configuration saved
uk_UA: Конфігурацію збережено

en: Choose a language
uk_UA: Оберіть мову

en: Support forum
uk_UA: Форум підтримки

[ctx: Editor]
en: Single
uk_UA: Однина

en: Confirm delete
uk_UA: Підтвердіть видалення

note: translators: Were %s is number of source files that will be scanned
en: %s source file will be scanned for translatable strings | %s source files will be scanned for translatable strings
uk_UA[0]: %s вихідний файл буде перевірено на наявність перекладних рядків
uk_UA[1]: %s вихідних файли буде перевірено на наявність перекладних рядків
uk_UA[2]: %s вихідних файлів буде перевірено на наявність перекладних рядків

note: Translators: Placeholder text for text filter above editor
en: Filter translations
uk_UA: Фільтр перекладів

en: Template file
uk_UA: Файл шаблону

en: Save settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Number of backups to keep of each file:
uk_UA: Кількість резервних копій, щоб зберегти кожен файл:

en: Include Fuzzy strings
uk_UA: Включити рядки Fuzzy

en: Generate hash tables
uk_UA: Генерувати таблиці гешів

en: Compiling MO files
uk_UA: Компілювати MO файли

[ctx: Modified time]
en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Back
uk_UA: Назад

en: Your changes will be lost if you continue without saving
uk_UA: Ваші зміни будуть втрачені, якщо Ви продовжите без збереження

en: Merged from %s
uk_UA: Об'єднано з %s

en: Merged from source code
uk_UA: Об'єднано з вихідним кодом

en: Strings up to date with source code
uk_UA: Вихідний код вже останньої версії

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/loco-translate/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/plugins/loco-translate/

note: translators: Where %s is either PO or POT
en: %s file saved
uk_UA: файл %s збережено

en: %s new string added | %s new strings added
uk_UA[0]: %s новий рядок додано
uk_UA[1]: %s нових рядки додано
uk_UA[2]: %s нових рядків додано

en: %s obsolete string removed | %s obsolete strings removed
uk_UA[0]: %s застарілий рядок видалено
uk_UA[1]: %s застарілих рядки видалено
uk_UA[2]: %s застарілих рядків видалено

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Unknown error
uk_UA: Невідома помилка

en: Settings saved
uk_UA: Налаштування збережено

en: %s%% translated
uk_UA: %s%% перекладено

en: %s untranslated
uk_UA: %s не перекладено

note: translators: Page title for plugin home screen
en: Loco, Translation Management
uk_UA: Loco, Управління перекладами

en: %s fuzzy
uk_UA: %s неточних перекладів

en: Permission denied
uk_UA: В доступі відмовлено
